Вітаю Вас Гість
Середа
24.04.2024
17:20

Натяжні стелі Mirror та рідкі шпалери Limil у Вінниці

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Статистика


ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ ДО НАНЕСЕННЯ РІДКИХ ШПАЛЕР 

1. Очистити залишки старих шпалер і старого клею на стіні (щоб не було відшаровування і переходу старого кольору). 

2. Зняти стару побілку, особливо ретельно, якщо в побілку були додані кольорові пігменти (зняти скребком і жорсткою щіткою). 

3. Перевірити штукатурку на наявність вздутостей і тріщин (простукати), штукатурку що погано тримається варто відбити і заштукатурити заново, тріщини розшити і зашпаклювати. 

4. Місця кріплення металевих шурупів, а також поверхні з глини або старих шпаклівок на основі оліфи і мила, грунтувати білою емаллю ПФ - 115 (матовою) у два шари.Обов'язково! Грунтувати необхідно пензлем, а не валиком. 

5. Ретельно промащуємо пензлем кути і тріщини, місця сполучень дерев'яних частин дверних наличників, луток, віконних рам зі штукатуркою стіни (від дерева передається колір). 

6. Залізобетонні плити перекриття (стелі). В бетонних плитах є арматура і залишки тех.змащення, і щоб на поверхні не проявилися жовті плями, плити необхідно ґрунтувати і прокрасити білою емаллю ПФ - 115 (матовою). 

7. Сипучі поверхні грунтувати грунтовкою Церозіт СТ-17 (Супер), потім прокрасіть ПФ - 115 (матовою). 

8. Для вирівнювання прошпаклювати поверхню, потім прокрасіть ПФ-115. Слід враховувати, що іржа, деревна смола, а також жири, що містяться в старих шпаклівки на основі оліфи, при погано ґрунтованій поверхні можуть виступити на шпалери жовтими розводами. Тому, обов'язково дочекайтеся повного висихання поверхні і переконайтеся, що вона одного кольору і цільна, без розривів і тріщин. 

9. Гіпсокартонові листи, навіть вологостійкі, треба гідроізолювати, рекомендуємо ПФ - 115 матова - в 2 шари. 

10. На пінопласт досить нанести водоемульсійну фарбу з додаванням клею ПВА 40% від обсягу фарби. 

11. Якщо по дизайну необхідні багети, куточки, плінтуси, то спочатку кріпимо їх, а потім наносимо рідкі шпалери на поверхню. (PS: якщо у вас вже нанесені шпалери, і вам необхідно закріпити плінтус, то під час свердління підставляється пилосос для витяжки пилу.) 

При не дотриманні технології підготовки стіни - ВИРОБНИК НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.


ПІДГОТОВКА МАТЕРІАЛУ ДО РОБОТИ

Вміст пакету з сухою сумішшю висипати в пластиковий посуд. Ємність посуду повинна вибиратися з розрахунку не менше 15 літрів на один пак матеріалу.

1. Суміш залити водою (t 300 C і більше). Об'єм води складає 6 літрів на 1 пак. Вода не повинна бути з іржею.

2. Залишити для просочення водою на 1-5 годин.

3. Сумлінно, рівномірно вимішувати руками протягом 10 хвилин. Потрібно домогтися консистенції еластичного матеріалу. При необхідності долити води (так як різний тип може споживати різний об'єм води) і домогтися отримання однорідної еластичної маси. Матеріал готовий до застосування. Строго необхідно замішувати цільний пак окремо. Дещо окремо замішаний паків можна змішати разом. Заборонено замішувати частина пакету, так як під час його транспортування та зберігання, частина наповнювачів найчастіше концентрується в одному місці. При замішуванні великих обсягів матеріалу обов'язково кожен пак замішується окремо, потім для однорідності їх змішати. Слід враховувати, що приготовлену суміш бажано використати протягом 2-х або 3-х діб. Сухий матеріал зберігається довго.

Примітка: Технічними умовами на декоративний оздоблювальний матеріал допускаються незначні відмінності відтінків квітів між різними партіями одного і того ж типу. Якщо Ви придбали матеріал з різних партій, то після вимішування кожного пака окремо, перемішайте їх між собою, це ніяк не вплине на зовнішній вигляд і якість покриття. Точна кількість води, що додається в суху суміш залежить від типу і визначається за місцем дослідним шляхом. Звичайний об'єм води 6 - 8 літрів. Занадто рідкий матеріал втрачає еластичність, утворює розриви при нанесенні. Правильно приготовлену масу можна зліпити в сніжок, який не буде втрачати форму, якщо його покласти на поверхню.


НАНЕСЕННЯ

Рідкі шпалери наносяться вручну за допомогою полутера, виготовленого з оргскла або пластику (поверхня інструменту повинна бути гладкою, нержавіючої). Вручну наносяться всі Типи, і при цьому не потрібно особливих професійних навичок. Чим вища кваліфікація виконавця, тим нижче витрата оздоблювального матеріалу. Рекомендована товщина нанесеного шару 1,5 - 2 міліметри. Слід враховувати, що щоб уникнути утворення видимих стиків і швів на поверхні покриття, необхідно наносити матеріал на стіну цілком, від кута до кута не залишаючи до висихання частина зробленої стіни. При сушінні покриття обов'язково створити протяг. Сушіння покриття здійснюється в природних умовах, при температурі навколишнього середовища не нижче 16 градусів. При цьому для кращого видалення вологи з приміщення, в будь-який час року потрібно відкривати кватирку на провітрювання. Для більш швидкого сушіння рекомендується ставити вентилятор. У вологих приміщеннях, в зимовий період, рекомендується підтоплювати нагрівальними приладами, і дати можливість вологому повітрю вийти, при цьому підтримувати температуру не нижче 16 градусів. Ремонт і відновлення нанесеного покриття. При експлуатації всі види покриттів дуже часто піддаються механічним та іншим видам впливів, що порушує їх цілісність і зовнішній вигляд (оббиті кути, забруднення біля вимикачів, подряпані і обдерті поверхню). Покриття легко ремонтуються. Для цього краю пошкодженого покриття змочуються водою, а на пошкоджене місце за допомогою шпателя наносять свіжоприготований обробний матеріал, або змочують більш велику поверхню покриття і шпателем зарівнюється ушкоджене місце за рахунок навколишнього матеріалу. Після висихання ремонт покриття абсолютно непомітний. При бажанні зняти покриття його необхідно зволожити чистою водою за допомогою розпилювача, дати набрякнути, після чого акуратно зняти шпателем. Повністю зняте покриття можна перемішати і використовувати повторно. Однак при цьому слід пам'ятати, що вологий матеріал можна зберігати не більше 3-х діб. Після тривалої експлуатації покриття, можливо, провести його оновлення шляхом зволоження і як би, перетираючи матеріал покриття між собою за допомогою шпателя-затірки. Щоб уникнути розлучень і відмінностей слід проводити цю операцію цілком на кожній стіні, від кута до кута. Після цього Ваше покриття стане як нове.

При самостійному додаванні компонентів, а також при недотриманні інструкції, виробник не несе відповідальності за якість.